Jak długo buduje się dom

Ile trwa budowa domu?

To często zadawane przez Inwestorów pytanie, które ma związek z różnymi indywidualnymi uwarunkowaniami takimi jak:  czas na wykorzystanie planowanego kredytu, możliwość sprzedaży lub wynajmu dotychczasowego lokalu, rozpoczęcie nauki przez dzieci w nowym miejscu i inne.

Budowanie metodą gospodarczą często zabiera dużo więcej czasu ze względu na brak doświadczenia i rozeznania na rynku. Wiąże się to z koniecznością zatrudniania kolejnych ekip budowlanych do różnych branż, a w przypadku zlecania samej robocizny – z pozostawieniem dla siebie całej logistyki: zakupu materiałów, organizacji transportu i rozładunku czy pracy  sprzętu. W takim przypadku cała inwestycja często wymaga około dwóch, a niekiedy nawet trzech lat.

Natomiast nasza firma oferuje budowę standardowego domu do stanu deweloperskiego nawet w ciągu 6 miesięcy. Czyli rozpoczynając wczesną wiosną, oddajemy budynek już we wrześniu. A reszta prac wykończeniowych pozwala na wprowadzenie się do nowego domu nawet w tym samym roku. Przy bardziej skomplikowanych technologicznie projektach lub domach o większych powierzchniach okres budowy do stanu deweloperskiego może być trochę dłuższy, jednak zazwyczaj nie trwa więcej niż 1 rok.

NAJNOWSZE
WPISY

+48 605 658 060